054-4506667

תמ"א 38

תמ"א 38

חברת רעיונות ניהול פרוייקטים מתמחה בביצוע פרויקטים של תמ"א 38 תקנה 2 תוך שמירה על  סטנדרטים מקצועיים גבוהים בביצוע ובתהליך העבודה. חברתנו ביצעה פרויקטים של תמ"א 38 ברחבי הארץ.

ביצוע פרויקט תמ"א 38 בחברת רעיונות ניהול פרוייקטים מספק ללקוחות פתרון מקצה לקצה - הביצוע שלנו מתנהל מול היזם באופן מושלם תוך עמידה בזמנים ובתקציב. לדיירים בפרוייקט מוצגת תמונה של התקדמות תהליך העבודה בפרוייקט בשקיפות מלאה ובזמן אמת, בכדי למצמצם את חוסר הוודאות של של הדיירים ולאפשר להם שליטה גבוהה הרבה יותר בכל פרט בפרויקט.

חברת רעיונות ניהול פרוייקטים רואה בדיירים שותפים לתהליך ויוצאת לכל פרויקט באחריות ובהקפדה על איכות בביצוע.כאשר חברת רעיונות ניהול פרוייקטים היא הקבלן המבצע - הדיירים יכולים להיות רגועים ובטוחים עד לקבלת המפתח, עם אחריות חוק המכר.

Untitled design (10)

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

אנו בחברת רעיונות ניהול פרוייקטים מעורבים באופן אישי בכל פרויקט, מפקחים מא' ועד ת' ומוודאים התקדמות על פי תכנון, תקציב ולוחות זמנים. אנו מקפידים על סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד ומביאים איתנו ניסיון עשיר ואיכות יוצאת דופן. אנו מבצעים פרוייקטים פרטיים, פרוייקטים מסחריים, תמ"א 38 , ליווי עד קבלת מפתח ועוד.

לדף הפייסבוק שלנו

היתרונות שלנו

אחריות
לאורך שנות הפעילות שלנו אנו פועלים באחריות רבה כלפי הלקוחות, הספקים ואנשי המקצוע השונים.
אמינות
tאמינות היא ערך עליון מבחינתנו. אנו מקפידים על דיווח אמין ללקוחות ולספקים ומציגים תמונה מדוייקת של המציאות בכל רגע נתון.
מקצועיות
המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בשירות מעולה, במוצר סופי מצויין ובתהליך עבודה שבסופו  כולם מרוצים מהתהליך ומהתוצאה.
Skip to content