054-4506667

ליווי עד קבלת מפתח

עד קבלת מפתח

קבלן מלווה עד קבלת מפתח מלווה אתכם בתהליך הבנייה משלב התכניות, לאורך העבודה בביצוע הפרויקט ועד לסיומו במסירת מפתח.

המשמעות היא שבמהלך תהליך העבודה כולו יש לכם כתובת אחת לפנות אליה ולקבל מענה על כל שאלה וצורך. אנו בחברת רעיונות ניהול פרוייקטים אחראים על ביצוע בפועל תוך תיאום בין הגורמים השונים, פיקוח בשטח וניהול כלל בעלי המקצוע השונים לאורך התהליך.

לבחירה בהליך בניה עם קבלן מלווה עד קבלת מפתח יתרונות רבים. חברה קבלנית מספקת לכם את כל האחריות הנדרשת גם לאחר סיום עבודות הבניה. אנו מהווים עבורכם אבא ואמא לאורך התהליך ומספקים מענה ופתרון לכל בעיה. האחריות על הביצוע והפיקוח על הגורמים השונים מוטלות עלינו ואנחנו מנהלים את תהליך הבניה על הצד הטוב ביותר כשלצידנו ניסיון של שנים, ידע, קשרי עבודה עם הספקים ואנשי המקצוע המובילים בתחום.

Untitled design (6)

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

אנו בחברת רעיונות ניהול פרוייקטים מעורבים באופן אישי בכל פרויקט, מפקחים מא' ועד ת' ומוודאים התקדמות על פי תכנון, תקציב ולוחות זמנים. אנו מקפידים על סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד ומביאים איתנו ניסיון עשיר ואיכות יוצאת דופן. אנו מבצעים פרוייקטים פרטיים, פרוייקטים מסחריים, תמ"א 38 , ליווי עד קבלת מפתח ועוד.

לדף הפייסבוק שלנו

היתרונות שלנו

אחריות
לאורך שנות הפעילות שלנו אנו פועלים באחריות רבה כלפי הלקוחות, הספקים ואנשי המקצוע השונים.
אמינות
tאמינות היא ערך עליון מבחינתנו. אנו מקפידים על דיווח אמין ללקוחות ולספקים ומציגים תמונה מדוייקת של המציאות בכל רגע נתון.
מקצועיות
המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בשירות מעולה, במוצר סופי מצויין ובתהליך עבודה שבסופו  כולם מרוצים מהתהליך ומהתוצאה.
Skip to content