054-4506667

פרוייקטים מסחריים

בונים פרויקטים מסחריים

חברת רעיונות בניה וניהול פרוייקטים מתמחה בבניית פרוייקטים מסחריים.

אנו מבצעים בניה וניהול פרוייקטים לצורכי שטחי מסחר ומשרדים אשר מאופיינים באיכות גבוהה, ברמת גימור ללא פשרות ובסטנדרטים מעולים. אנו מקפידים על כל פרט ופרט ושמים דגש על עמידה בתקציב ובלוחות בזמנים. המקצוענות שלנו באה לידי ביטוי בכל שלב בביצוע הפרוייקט.

חברת רעיונות ניהול פרוייקטים בבניה מתייחסת לכל פרוייקט כאל יחיד ומיוחד ונותנת את מירב תשומת הלב והמשאבים בכדי לבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר.

אנו עושים הכל בכדי לספק ללקוחותינו נכס איכותי, מניב ומוצלח, וערבים לכל שלב בפרויקט תוך הקפדה בלתי מתפשרת על לוחות זמנים. הערכים המוביליםפ אותנו בעשייה - נסיון, אמינות ומקצועיות באים לידי ביטוי בכל פרט. אנו מבטיחים ללקוחותינו התנהלות יעילה, ביצוע מקצועי ברמה גבוהה ותוצאותץ בטוחות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

אנו בחברת רעיונות ניהול פרוייקטים מעורבים באופן אישי בכל פרויקט, מפקחים מא' ועד ת' ומוודאים התקדמות על פי תכנון, תקציב ולוחות זמנים. אנו מקפידים על סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד ומביאים איתנו ניסיון עשיר ואיכות יוצאת דופן. אנו מבצעים פרוייקטים פרטיים, פרוייקטים מסחריים, תמ"א 38 , ליווי עד קבלת מפתח ועוד.

לדף הפייסבוק שלנו

היתרונות שלנו

אחריות
לאורך שנות הפעילות שלנו אנו פועלים באחריות רבה כלפי הלקוחות, הספקים ואנשי המקצוע השונים.
אמינות
tאמינות היא ערך עליון מבחינתנו. אנו מקפידים על דיווח אמין ללקוחות ולספקים ומציגים תמונה מדוייקת של המציאות בכל רגע נתון.
מקצועיות
המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בשירות מעולה, במוצר סופי מצויין ובתהליך עבודה שבסופו  כולם מרוצים מהתהליך ומהתוצאה.
Skip to content